frezy dla najbardziej wymagających

Grupa frezów MasterMILL przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze najnowsze osiągnięcie jakim jest powłoka TS, w połączeniu z zaawansowaną mikrogeometrią oraz geometrią minimalizującą wibracje, pozwala otrzymać narzędzie, odpowiednie do pracy zarówno w popularnych materiałach jak i trudnych w obróbce stalach nierdzewnych i ulepszanych cieplnie do 45 HRC.

Katalog MasterMILL do pobrania

DYSTRYBUTORZY VHM - PREMIUM

POWŁOKA TS

frezy dla najbardziej wymagających

Idealną barierę temperaturową stanowi powłoka TS wykonana w technologii HIPIMS. Technologia ta zapewnia znacznie lepszą adhezję oraz bardziej zwartą strukturę powłoki w porównaniu do dotychczas stosowanych technik powlekania.

KORZYŚCI

5 powodów, dla których warto używać MasterMill1) Obrabia większość materiałów. Obrabia stal, stal nierdzewną, żeliwo, aluminium, stopy żaroodporne, żarowytrzymałe, tytan, nikiel oraz ich stopy.

2) Wykonuje większość operacji. Wykonuje kanałki, zagłębienia skośne, otwory po helisie, konturowanie zgrubne i wykańczające.

3) Zmniejsza zapasy i ilość narzędzi. Dotychczasowe dedykowane i specjalne narzędzia stają się zbędne. Nie będziesz dłużej potrzebował tylu narzędzi. Wystarczy jedno.

4) Zwiększa produktywność i stabilność procesu. Teraz możesz pracować szybciej i wydajniej. Nie musisz się martwić że nie uda ci się dojechać do końca obróbki.

5) Zarabia od samego początku. Atrakcyjna cena, duża trwałość i produktywność, redukcja zapasów i ilości narzędzi, wszechstronność obrabianych materiałów i operacji sprawiają że zarabiasz już od samego początku.

www.mastermill.com

WARIANTY WYKONANIA

Dostosowane do Twoich potrzeb

645
Do obróbki wykańczającej
440N/R440N
Do obróbki zgrubnej i półwykańczającej
B440N
Do frezowania wykańczającego skomplikowanych powierzchni

KONTAKT

Zapraszamy do składania zapytań

frezy dla najbardziej wymagających

Fabryka Narzędzi FANAR S.A.
ul. Płocka 11
06-400 Ciechanów
tel. (48 23) 672 44 41, 674 30 00
fax. (48 23) 672 48 41, 672 23 31
info@fanar.pl

Biuro Obsługi Klienta
Tel. 23 672 44 44
Fax 23 672 33 74
bok@fanar.pl